Si duken sot fituesit e Big Brother Albania ndër vite (Foto)

Si duken sot fituesit e Big Brother Albania ndër vite (Foto)

6095
0

Brother Albania është formati televiziv më i shikuar në ekranin shqiptar.
Megjithëse ka shënuar rënie që nga viti 2008, kur ky reality show u shfaq për herë të parë në vendet shqipfolëse, shikueshmëria dhe interesimi për të qenë pjesë e tij është mjaft i madh,

Deri më tani janë mbajtur tetë edicione ndërsa nuk dihet nëse do të vazhdojë me edicionin e nëntë pasi është përfolur për një ndërprerje.

GazetaExpress iu sjell të gjithë fituesit ndër vite dhe ndryshimin që kanë pësuar ata që nga shfaqja e tyre në ekran./GazetaExpress/

 

Shperndaje