Shpërthen Bleona: Se mos ju shkon mendja ju për ndonjë gjë pozitive

Shpërthen Bleona: Se mos ju shkon mendja ju për ndonjë gjë pozitive

521
0

bleona-qereti-639x3581

Këngëtarja Bleona Qerreti, e cila dallon në stilin e veçantë në të veshur, por jo vetëm, duket se nuk e ka pritur mirë lajmin që ajo ka kopjuar një veshje të veshur më parë nga Jenifer Lopez apo dhe këngëtarja tjetër me famë botërore Nicki Minaj.

Bëhet fjalë për një kostum me të cilin këngëtarja do të paraqitet sot në një spektakël televiziv.

“O “Kar- Lagerfelda” qe keni #vipatebllokut #variteneqen: Kostumi qe kam veshur sot tek @ermalmamaqiofficial eshte @laperlalingerie . Te njetin kostum ka @jlo dhe gjithashtu @nickiminaj me ngjyre te zeze … duke qene qe ne me shume se nje rast une kam veshur te njejtat veshje me dy artistet e tjera ( 90% te rasteve 2-3 muaj perpara tyre) se mos ju shkon mendja ju per ndonje gje positive – si psh : “ndoshta kane te njetin stilist…..” apo ndoshta punojne me te njetet njerez”….apo akoma me thjeshte: qe ne rastin konkret #laperla nuk ka bere vetem 3 kostume nga kjo seri, vetem per ne te treja, po ka bere me mijëra per te gjithe ata qe kane mundesine ta blejne….”, shkruan Bleona.

bleona

Shperndaje