Shoqja e ngushtë e Noizyt provokon me këto foto, më e nxehtë...

Shoqja e ngushtë e Noizyt provokon me këto foto, më e nxehtë se kurrë (Foto)

780
0
Modelja shqiptare Kristin Prengaj vijon të mahnitë publikun me format e saj trupore. Ajo njihet dhe si një nga shoqet e ngushta të rreperit Noizy.

“Me të kam shoqëri shumë të mirë, por asgjë më shumë se kaq. Përfshirja ime në grupin “OTR” ndodhi gjatë zhvillimit të festivalit “Top Fest 12” dhe më pas teksa unë isha pjesë e klipit të Çiljetës dhe Noizy-t “Gangsta Love’”, është shprehur Kristina.

Së fundmi ajo ka publikuar disa foto të reja të cilat janë mjaft të nxehta, ky në sy bie gjoksi bombastik./jetaoshqef.