Shokon komshinjtë, ja si i hedh plehrat në mëngjes

Shokon komshinjtë, ja si i hedh plehrat në mëngjes

555
0

Jemma Lucy ndoshta mund t’i përdorë të ardhurat e fituara në emisionin Ex On The Beach për të blerë një palë pizhame. Ylli që ka më shumë tatuazhe në programin e MTV, është fotografuar mëngjesin e sotëm teksa ka dalë nga shtëpia për të flakur plehrat me një palë të brendshme shumë transparente që i linin shumë pak vend imagjinatës.

Pas skandalit seksual që doli disa ditë më parë, Jemma mesa duket nuk i intereson shumë që njerëzit e kritikojnë, ndaj dhe ka vendosur ta tregojë ketë me një zhveshje në rrugë.