Shkurte Gashi, bëhet shumë e ngjajshme me pornostaren e famshme (Foto)

Shkurte Gashi, bëhet shumë e ngjajshme me pornostaren e famshme (Foto)

1674
0

Këngëtarja kosovare, Shkurte Gashi ka bërë një ndryshim në dukjen e saj. Frizura dhe grimi i saj i bërë nga “Salloni Njomza” e kanë bërë Shkurten të ngjajë me një aktore të famshme të pornografisë.

Në foton e postuar në Instagram, Shkurta duket në shikim të parë si aktorja e famshme, Lisa Ann. Krahasimi nuk ka qëllim banalizimi, por vërtetë duket i ngjashëm./Indeksonline/