Shikoni vilën qeveritare ku po pushon Rama në Dhërmi (Fotot)

Shikoni vilën qeveritare ku po pushon Rama në Dhërmi (Fotot)

1608
0

13887050-10153899573201523-5469472561024624329-n_1470326007-4216751

Prej disa ditësh kryeministri Edi Rama është duke pushuar në vilën qeveritare në Dhërmi. Pushime edhe në prezencën e familjes së tij dhe çunit të vogël Zaho.

Ndërsa që prej ditës së djeshme ai ka edhe një mysafir, ish- kryeministrin britanik Toni Bler.

Më poshtë shihni fotot e vilës ku po pushon Edi Rama./lapsi.al