Sherri mes adoleshentëve në Elbasan, kjo është vajza seksi që dhunoi djalin...

Sherri mes adoleshentëve në Elbasan, kjo është vajza seksi që dhunoi djalin /Video

1907
0

Pak ditë më parë u bë publike një video nga ‘Jeta osh qef’ ku shfaqeshin disa të rinj të cilët dhunonin një bashkëmoshatar. Mes tyre ishte edhe një vajzë e cila shfaqet duke e goditur djalin me një shkop, me shkelma e grushte si dhe duke sharë. 

Pas pamjeve të bëra publike u tha se vajza është një personazh pak i njohur, pasi është modele dhe pak muaj më parë u dallua në rrjetet sociale për format trupore mjaft seksi, e cila quhet Trejsi Sejdini.

E kontaktuar nga ‘Panorama Online’ ajo ka pranuar se është vajza që ka dhunuar moshatarin e saj por nuk sqaron se përse nisi ky sherr.