Sherr mes gazetarit dhe aktivistit të shoqërisë civile, fjalor rrugësh (+18)

Sherr mes gazetarit dhe aktivistit të shoqërisë civile, fjalor rrugësh (+18)

566
0

Aktivisti Arbër Çepani ka protestuar sot kundër importit të plehrave, por duket se këtë gjë e ka parë me skepticizëm gazetari Bledi Mane, i cili i kushtoi një shkrim fyes në rrjetet sociale.

Kaq ka dashur që situata të agravojë në sharje me libër shtëpie dhe ofendime nga më të ndryshmet.

Shperndaje