Sherr masiv në Tiranë, ngjarja pranë 15-katëshit (VIDEO)

Sherr masiv në Tiranë, ngjarja pranë 15-katëshit (VIDEO)

559
0

screenshot-5_1472498945-4168426

Një sherr midis dy burrave ka ndodhur sot rreth mesditës në qendër të Tiranës, pranë 15-katëshit.

Në videon më poshtë shihet një burrë i cili kap për qafe dhe grushton dikë tjetër.

Në video shikohet gjithashtu edhe një person i tretë që godet. Nuk dihet akoma arsyeja e konfliktit. Ndërkohë që pamjen janë publikuar nga portali Jeta osh qef.