Shakira prezanton albumin e saj të ri “Gratë nuk qajnë më”

Shakira prezanton albumin e saj të ri “Gratë nuk qajnë më”

97
0

Shakira ka publikuar albumin e saj të ri me një postim në rrjetet sociale. Këngëtarja kolumbiane ka publikuar një sërë fotosh në llogarinë personale në Instagram, ku ka veshur disa veshje mahnitëse për të promovuar këngët e saj të reja.

Në mbishkrimin e postimit ajo ka bërë të ditur se albumi i saj i ri do të publikohet më 22 mars.

Titulli i saj është “Femrat nuk qajnë më” dhe ndoshta është një “himn” per ndarjen e saj me Pique, të cilës së fundmi ajo i ishte referuar shumë herë përmes pjesëve të saj.