Seti seksi i Roza Latit do ju lërë pa fjalë (Foto)

Seti seksi i Roza Latit do ju lërë pa fjalë (Foto)

515
0

roza_1472673777-4969095

Vajza e aktores së njohur Rita Lati, Roza Lati, ka realizuar një set fotografik mjaft provokues.

Ajo shfaqet në pishinë më seksi se kurrë, ndërkohë fotot janë realizuar nga Edvina Meta dhe për stilin është kujdesur stilisti Niko Komani.