Seksi dhe e suksesshme, por a ka ndryshuar shumë Morena Taraku? Modelja...

Seksi dhe e suksesshme, por a ka ndryshuar shumë Morena Taraku? Modelja seksi flet TROÇ: Kushdo që…(FOTO)

423
0

Morena Taraku është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar dhe ka qenë Miss ga viti 2010-2012. Këngëtarja është gjithmonë në vëmendjen e mediave për lidhjet e saj dhe jetën luksoze që ajo bën. Ajo prej kohësh tashmë është zhvendosur në Turqi, ku po punon në mënyrë të vrullshme për t’ja dalë që të bëhet e famshme ndërkombëtarisht.

Morena Taraku ka realizuar një fotosesion shumë të nxehtë këto ditë por ajo nuk ka hezituar që t’ju tregoj njerëzve se nuk ka ndryshuar shumë

“Kush do që ka pasur mundësi të me njoh nga afër, e di mirë që unë jam po ajo Morena që kam qenë edhe në shkollën fillore dhe të mesme”, ka shkruar Morena në një foto në InstaStory.

 

renad.jpg