Sabriu nuk e ka nuse vetëm gruan seksi të Ermalit, edhe kjo...

Sabriu nuk e ka nuse vetëm gruan seksi të Ermalit, edhe kjo është reja e tij (Foto)

1269
0

Këngëtari Sabri Fejzullahu, ka një familje të madhe me përplot nipa e mbesa.

Ariana, është gruaja e djalit më të vogël të Sabriut, këngëtarit Ermal Fejzullahu, e cila pothuajse çdo dite është pjesë e shtypit rozë. Ajo ka linja perfektë dhe ka një stil te mrekullueshëm, shkruan Infokusi.com

E mrekullueshme është edhe reja tjetër e këngëtarit, e cila nuk është prezantuar me parë. Ajo është gruaja e Armendit, djalit të madh të këngëtarit, i cili dikur ishte pjesë e bendit “Votra”. Të dy tani jetojnë në Francë dhe nga martesa e tyre kanë edhe fëmijë.

rr_1472041017-4657246