”Sa SKANDAL!”/ Fansat kapin këtë DETAJ të çuditshëm te pamja e Rudinës,...

”Sa SKANDAL!”/ Fansat kapin këtë DETAJ të çuditshëm te pamja e Rudinës, reagon moderatorja: Mos…[FOTO]

636
0

Rudina Magjistari është një ndër moderatoret më të njohura shqiptare dhe më të dashura për publikun.Ajo poston shpesh foto në rrjetet sociale ku nuk nguron t’i kthejë komente ndekësve të saj. Por këta të fundit kanë kapur një detaj në veshjen e saj të fundit ku u shfaq e veshur me një fustan të verdhë me rrip të zi në mes, me geta dhe taka.

Fanseve nuk u ka pëlqyer fare veshja duke i shkruar se getat dhe këpucët nuk shkojnë me fustanin. Moderatorja nuk ua ka kursyer përgjigjen dhe njërës prej tyre i shkruar se për veshjen e saj kujdeset një departament i tërë.

“E dashur, mos kujto se unë e një departament i tërë, që kuron veshjet e mia, nuk e dinë këtë. Shëndeti është i pari, pastaj veshja”, shkruan Rudina.