Rudina Dembacaj pranon LIDHJEN, publikon FOTOT me Mark Frrokun: E di që...

Rudina Dembacaj pranon LIDHJEN, publikon FOTOT me Mark Frrokun: E di që e doni, por e kam për vete! E dua si partner në jetë dhe…(E PLOTË)

447
0

Pas shumë thashethemeve në mediat rozë dhe ndarjes së bujshme, aktorja Rudina Dembacaj pranon për herë të parë publikisht lidhjen me ish-deputetin Mark Frroku.

sdgsdfgsdgsgsweg4hy.jpg

Dembacaj ka postuar në rrjetet sociale një seri fotografish nga një darkë romantike me ish-deputetin Frroku, duke shkruar: “E dua si partner në jetë dhe në biznes”.

asdaqdqwf2f2f.jpg

“E di qe e donit të gjithë, por e kam për vete…exluziven. Për të gjithë ju dashamirës dhe jo, e dua si partner në jetë dhe në biznes… Vit të mbarë, me shumë dashuri Mark dhe Rudi!”, shkruan aktorja në Instagram.

sdgfswgwwerh.jpg