Rudina Dembacaj e pranon publikisht: Po divorcohem nga burri, por ne kemi...

Rudina Dembacaj e pranon publikisht: Po divorcohem nga burri, por ne kemi një mrekulli që ….

811
0

Pas shumë lajmesh, thashëethemesh dhe dyshimesh Rudina Demabcaj ka pranuar publikisht se është ndarë nga burri i saj. E ftuar në “Wake Up” Rudina Dembacaj pohoi lajmet e ndarjes së saj nga bashkëshorti.

“Kemi hapur një padi që në qershor. Po është e vërtetë, jemi në një procedurë divorci. Po unë dhe Aleksi kemi një mrekulli që quhet Viktoria, por është e vërtetë që po divorcohemi”, tha moderatorja.