Ruçi mbledh kryebashkiakët, deputetët dhe krerët e PS së Jugut, takimi në...

Ruçi mbledh kryebashkiakët, deputetët dhe krerët e PS së Jugut, takimi në Vlorë

376
0

Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruci ndodhet sot në Vlorë ku në orën 12:00 të kësaj të marte, ka nisur një takim pa praninë e mediave.

Mësohet se takimi po zhvillohet nën drejtimin e Ruçit ku janë thirrur kryetarët e bashkive te Jugut, deputetet dhe kryetaret e partise socialiste të Jugut.