Rron (jeton)Ela me emer kuptimplote

Rron (jeton)Ela me emer kuptimplote

459
0

Ronela Hajati ka shumë vite që është pjesë e pandarë e skenës muzikore shqiptare dhe gjatë kësaj kohe ka realizuar hite të shumta.

Gjithashtu këngëtarja është shumë aktive në rrjetin socila Instagram duke publikuar foto dhe video nga përditshmëria e saj.

E ndër shumë pyetjeve të bëra  dikush prej tyre e ka pyetur se çfarë kuptimi ka emri Ronela.

Image

Ajo nuk ka ngurruar të përgjigjet duke thënë: “Rron (jeton)Ela.”, ka shkruar Ronela duke hequr kuriozitetin të gjithëve.

Shperndaje