Rrihet brutalisht këngëtarja shqiptare (FOTO)

Rrihet brutalisht këngëtarja shqiptare (FOTO)

465
0

Këngëtarja e njohur shqiptare rrihet brutalisht. Është fjala për Baby G e cila ka bërë të ditur lajmin. Ndërsa ndodhet në Dubai, një femër e cila ka qenë e shoqëruar me tre persona të tjerë e ka sulmuar atë fizikisht. Nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instastory këngëtarja ka zbuluar dhe emrin e vajzës që ka qenë protagonistja kryesore e rrahjes. ”Kam shkuar në spital pasi jam sulmuar nga @iambletagashi, e cila më sulmoi me tre persona të tjerë. Ndihem shumë keq që kjo më ndodhi mua dhe dua t’a ndaj storien time me të gjitha vajzat e reja!

b_1527752859-1498167.jpg

Kur ti je e suksessshme, ata dëshirojnë të të shohin poshtë. Por, asnjë grua nuk duhet të perjetojë këtë. Dhe une kam njerëz, por nëse ju jeni vetëm 1. Çfare duhet të bëja????”, ka shkruar ajo pranë fotos.