RREFIM TRONDITES TRADHTOI BURRIN, VLONJATJA DO T’I BËJË SHANTAZH PËR TË...

RREFIM TRONDITES TRADHTOI BURRIN, VLONJATJA DO T’I BËJË SHANTAZH PËR TË ARRITUR QËLLIMIN ! (FOTO)

530
0

dashuria-dhe-martesa-nj-detyrim-jo-i-prjetshm_hd

Një vajzë e re në moshë nga qyteti i Vlorës ka shkruar ditën e sotme pranë redaksisë së Jetaoshqef.al ku ka treguar detaje  nga historia e jetës së saj. Vlonjatja bën me dije se ka qenë e marruar me një djalë, me të cilin ka fëmijë, por që prej një muaji është ndarë prej tij.

21-vjeçarja thotë se e ka tradhtuar bashkëshortin, të cilin e ka njohur në rrjetet sociale dhe janë martuar me dashuri. Edhe pse ka kryer aktin e tradhtisë dhe është ndarë nga bashkëshorti, ajo shprehet se nuk është e trishtuar për këtë fakt, por sepse ish-bashkëshorti nuk e lejon që të takojë fëmijën e tyre.

“JAM NDAR NA BURRI PER CESHTJE TRADHETIE NGA ANA IME..JO SE NK E DOJA POR PO KERKOJA TE IKJA PAK NGA AJO RUTIN E PERDITSHME QE ME KISH SOS DURIMIN ISHA SH E TRISHTUAR NDJEJA QE BURRI NK. ME DONTE VINTE NE SHPI AS NK ME HIDHTE SYT NK DONTE TE DINTE. AS PER MUA AS PER DJALIN TON….AI DINTE VETEM TE ME JEPTE URDHERA MS BEJ KETE MS BEJ ATE..”, – THOTË VAJZA.

Ajo shton se mund ta denoncojë bashkëshortin, ose t’i bëj shantazh atij për disa “gjëra” që di në lidhje me aktivitetin e tij gjatë kohëve të fundit, në mënyrë që të marrë kujdestarinë e fëmijës, por në të njëjtën kohë thotë se nuk do t’i bëjë keq babait të fëmijës së saj.