Robert Berisha tregon përse nuk divorcohet nga Nora Istrefi: “Mund të ketë...

Robert Berisha tregon përse nuk divorcohet nga Nora Istrefi: “Mund të ketë rikthim”

398
0

Në intervistën e tij të fundit për “Glamour Zone”, në Rtv Ora, këngëtari Robert Berisha, foli për martesën me Nora Istrefin. Ndër të tjera, ai u pyet nga moderatorja, mbi arsyen përse ende nuk ka nisur procedurat e divorcit nga Istrefi, por duket se mes çiftit mund të ketë një rikthim.

Ester Bylyku: Më bën përshtypje fakti, që jeni ndarë, por në divorc ende nuk ka arritur. Nuk keni finalizuar gje. Kjo është çështje neglizhence? Apo mund të ketë një derë rikthimi?

Robert Berisha: Ne nuk jemi ndarë. Ne nuk jemi bashkë! Ne nuk jemi nga ata çifte që i bëjmë gjërat me inat. Çfarëdo që shkruhet nëpër portale, nuk ka të bëjë me ne. E vërteta qëndron diku tjetër. Është personale. Por siç tha edhe ti, mund të ketë një derë për rikthim. Pauzat janë shumë të mira. E sheh ku je, ku s’je.

Ester Bylyku: Por kjo nuk është pauza juaj e parë. Dhe po më thua që mbase nuk do të jetë e fundit?

Robert Berisha: E vërtetë!