Rita Ora joshëse në jahtin luksoz

Rita Ora joshëse në jahtin luksoz

409
0

Rita Ora është shfaqur tepër joshëse me bikini në një jaht luksoz në Itali.

Këngëtarja me origjinë shqiptare vuri në pah format e saj të bonifikuara trupore.

Ajo u fotografua në bordin e jahtit në brigjet e Porto Cervo, Sardenjë ndërsa shijonte rrezet e diellit dhe detin.

rita_ora_1

Rita nisi udhëtimin në Itali javën e kaluar ku u pa në skenë duke performuar së bashku me Jess Glynne.

Shperndaje