Rikthehet Saimir TAHIRI në 2020-ën, publikon foton me 2 qentë dhe Golikun...

Rikthehet Saimir TAHIRI në 2020-ën, publikon foton me 2 qentë dhe Golikun e vogël (KUSH MUNGON)

426
0

Saimir Tahiri, hera-hërës dërgon ‘sinjale’ si për të thënë se është aty dhe ende i fortë pavarësisht betejave. Ish-ministri para pak minutash ka publikuar një foto të veçantë ku shfaqet duke luajtur me dy qentë e tij dhe Golikun e vogël, veshur me të kuqe. Edhe Tahiri është në “kushte shtëpie” me tuta, bluzë e çorape me ngjyra. Në këtë foto vihet re mungesa e djalit më të madh, Drinit, si dhe bashkëshortes, Fatlindës. “Gezuar 2020! Vit i mbarë për të gjithë”, shkruan në urimin e tij, ish-ministri.