Rike Rocit po i del gjoksi nga kontrolli në Shqipëri (Foto)

Rike Rocit po i del gjoksi nga kontrolli në Shqipëri (Foto)

398
0

Supermodelja Rike Roci e cila pushtoi Euro 2016, ka një gjoks për të cilin dallohet.

Madje me gjoksin e saj ajo shokoi gjithë botën kur u shfaq tejet provokative në ndeshjen Francë – Shqipëri.

Bukuroshja seksi tregoi linjat trupore perfekte gjithmonë, por tash teksa po qëndron në Shqipëri ka realizuar një varg intervistash.

Dhe në takim me dy gazetare, veshja e asj bëri që gjoksi t’i dalë krejtësisht jasht dhe tejet i fryrë, e madje për pak t’i shihen edhe thimthat. /Telegrafi/

rike-roci-1