Rihanna tregon hapur antipatinë ndaj Rita Orës! Shikoni çfarë ka bërë në...

Rihanna tregon hapur antipatinë ndaj Rita Orës! Shikoni çfarë ka bërë në MTV (Foto)

483
0

rihanna-and-rita-main_1472487587-2334422

Të organizosh një prej eventeve më të mëdha të ndarjes së çmimeve në botë, është e vështirë por më tepër e vështirë duket se është të menaxhosh grindjet mes të ftuarëve.

Është folur shpesh për antipatinë që Rihanna dhe Rita Ora kanë patur ndaj njëra-tjetrës, por mbrëmja e kaluar e ndarjes së çmimeve në MTV, e vërtetoi këtë.

Sipas një burimi, Riri nuk ka dashur që Rita Ora të ulet pranë saj dhe ka mjaftuar një telefonatë e bërë në MTV prej saj për ta bërë realitet këtë kërkesë.

“Rihanna do të marrë çmimin “Video Vanguard Award” dhe nuk dëshiron që askush ta të tërheqë vëmendjen prej saj, në asnjë moment”, tha një burim i afërt me këngëtaren për The Sun. Dhe 28 vjeçarja vërtet triumfoi në MTV, VMA