Rezarta provokon me këmishë të zbërthyer… (Foto)

Rezarta provokon me këmishë të zbërthyer… (Foto)

665
0

screenshot-10_1474191623-9713887

Këngëtarja Rezarta Shkurta, e cila tashmë i është përkushtuar pasionit të saj, fotografisë, nuk nguron që të postojë foto provokuese të vetat.

Mëngjesin e të dielës Rezarta duket se është ngritur me këmishë të zbërthyer, duke ekspozuar edhe trupin. Ajo është nënë e një vajzë si dhe  bashkëshorte e nipit të ish diktatorit Enver Hoxha, Ermalit, i cili aktualisht ndodhet në burg për akuzën e trafikimit të lëndëve narkotike.