Reperi kërkon një natë me Samantën, ja si ia kthen ajo (Foto)

Reperi kërkon një natë me Samantën, ja si ia kthen ajo (Foto)

822
0

Samanta nuk është vetëm njëra ndër këngëtaret më “in” të momentit, por mesa duket edhe ndër femrat më të preferuara nga meshkujt.

Përtej pëlqimeve të zakonshme ka edhe nga ata djem të cilët nuk i rezitojnë dot pëlqimit të një vajze aq sa e shprehin atë edhe në këngë. Kështu kanë bërë edhe dy djemtë, Qota dhe Juli Osmani në këngën e fundit me titull “Eja edhe ti”

Kjo këngë iu kushtohet tërësisht femrave të bukura shqiptare, ku do të veçonim  vargun: “Ta kaloj natën me Dafinën edhe Samantën”. Menjëherë ka ardhur reagimi nga ana e kësaj të fundit  e cila duket se nuk e ka pritur edhe aq keq duke e marrë me mjaft sportivitet situatën…. duke qeshur. Tani  na mbetet të shohim se si do t’i përgjigjet Dafina Zeqiri nevojës për vëmëndje të këngëtarit. Intv

13920722-1241767359189436-1670079059038287544-n_1470400861-3788201

Shperndaje