Renato Mekolli rrezikon konkurrimin në “Dance With Me”. Ja arsyeja pse..!

Renato Mekolli rrezikon konkurrimin në “Dance With Me”. Ja arsyeja pse..!

626
0

renato-mekolli-laura-nezha-dhe-alketavejsiu

Shefi i kuzhinës Renato Mekolli është vlerësuar mjaft nga juria gjatë konkurrimit të tij këto javë në “Dance With Me”.

Por mesa duket këtë javë ai do t’a ketë të vështirë të kërcejë këtë javë. Kuzhinieri i famshëm ka publikuar një foto profilin personal të tij në rrjetet sociale, në të cilën tregon se ka dëmtuar këmbën.

“Më morët mësysh. Si do kërcej tani me këmbë të goditur?”

Urojmë që deri të hënën në mbrëmje gjendja e këmbës do të jetë përmirësuar, ose nuk përjashtohet mundësia që Renato të ketë tentuar të bëjë pak humor, duke tërhequr vëmendjen drejt vetes.

renato-mekolli-me-kembe-te-demtuar-1

Shperndaje