Reagon Migena, e motra e Elvanës pasi këngëtarja u rendit e dyta

Reagon Migena, e motra e Elvanës pasi këngëtarja u rendit e dyta

344
0

Pjesa më e madhe e publikit ishte për këngën e Elvana Gjatës si fituese dhe kjo gjë u vu re gjatë dhënies së çmimeve në Festivalin e Këngës.

Kënga e saj ritmike u pëlqye gjerësisht, por çmimi i madh shkoi për Arilena Arën, dhe ajo u rendit e dyta.

Motra e Elvanës, Migena, krenare për arritjen e këngëtares, thotë se fitoi zemrën e njerëzve mbi të gjitha.

“Fitove të gjithë publikun, fitove zemrën e njerëzve. Ashtu siç ke bërë, të paktën këto 15 vitet e fundit”, shkruan Migena.