RAST URGJENT/ Kjo nënë e dy fëmijëve po lufton me vdekjen, ju...

RAST URGJENT/ Kjo nënë e dy fëmijëve po lufton me vdekjen, ju lutem SHPËRNDAJENI dhe NDIHMOJENI

846
0

Një nënë e dy fëmijëve ka nevojë urgjente për ndihmë. Rajmonda Leka nga Lushnja, po lufton çdo ditë me një sëmundje shkatërruese gjaku që quhet Leuçemi meloide. Prej shtatë muajsh Rajmonda po përballet me sëmundjen e rëndë, e cila pak nga pak po i kthehet në Leuçemi akute. Nëna e dy fëmijëve 3 dhe 10 vjeç e ka të nevojshme në mënyrë urgjente të kurohet, por familja nuk e disponon shifrën e parave që i duhet. Më poshtë ju do të gjeni një numër llogarie bankare për të ndihmuar sadopak Rajmondën.

Ka nevojë për ndihmen tonë!

APELI:

Rast Urgjent!

Rajmonda Leka nena e dy femijeve 3 dhe 10 vjec! Kerkon ndihmen tuaj! Vuan nga nje semundje gjaku shkatrruese Leucemi meloide prej shtat muajsh dhe kjo semundje po i kthehet ne leucemi akute!!!!!

Transplanti i gjakut kushton shume por pamundesia e saj dhe shendeti nuk ja mundeson mbledhjen e shumes te kerkuar!

Ju lutem te behemi bashke e tja shpejtojme jeten kesaj nene qe do te jetoj si te gjithe nenat e tjera eshte vetem 30 vjec e te rrisi femijet e saj sepse kan shume nevoj per te!

Sot kemi nevoj me se shumti per ju!

Vendoseni doren ne zemer e ndihmoni!

AL3420511179006454 ne leke

AL5520511179006454 ne euro

Ju lutemm shperndajeni!!!

55860860_584995898668468_4610682065526980608_n.jpg