Raporti me Anxhela Peristerin, Erik Lloshi e sqaron njëherë e mirë

Raporti me Anxhela Peristerin, Erik Lloshi e sqaron njëherë e mirë

451
0

 

avët e fundit në media është diskutuar marrëdhënia mes dy këngëtarëve Erik Lloshi dhe Anxhela Peristeri.

Eriku nuk mori pjesë në koncertin e Anxhela Peristerit, dhe u dyshua se mes tyre mund të kishte ndodhur një konflikt.

Po ashtu mos prania e Anxhelës, në dasmën e Erikut, u duk sikur u dha fund aludimeve duke i bërë të gjithë të mendojnë se ata nuk komunikojnë më me njëri-tjetrin.

Mirëpo, i ftuar në emisionin “Rreze Dielli” në Report Tv, këngëtari Erik Lloshi foli për jetë e tij private, karrierën por edhe për marrëdhënien me Anxhela Peristerin.

“Është një nga mikeshat e mia më të mira, kemi një marrëdhënie shumë të mirë bashkë si kolegë, si shok, si miq, shumë të forte e kemi… Unë në koncertin e Anxhela Peristerit kam munguar për arsye shëndetësore. Kam qënë shumë sëmurë dhe kam qënë komplet i padisponueshëm për të kënduar, për të ndejtur në këmbë, jo për të kënduar, kështu që ndodh, nuk kemi çfarë t’i bëjmë. Përpara shëndetit nuk vihet asgjë. Kështu që dhe Anxhela e mirëkupton shumë mirë këtë gjë, pavarësisht se u mërzit shumë, unë e di që është mërzitur shumë sepse unë isha i ftuari i saj special, një ndër të ftuarit më kryesor në koncertin e saj…

Unë me Anxhelën jemi shumë të lidhur me njëri-tjetrin dhe kemi një duet që ajo e ka shumë përzemër po edhe unë e kam shumë përzemër. Kjo është e vërteta që t’a merrni vesh që të gjithë” – tha Erik Lloshi.

I pyetur se cilat janë të mirat, por edhe defektet e saj, ai zbuloi se këngëtarja ka një problem të vogël, pasi nevrikoset shpejt.

“Është shumë e mire, është si zemër, nuk e di çfarë të them, por që thjesht ka problem që nevrikoset shumë shpejtë, dhe po u nevrikos Anxhela i thyen të tëra. Është shumë strikte në gjërat që kërkon… dhe e kap ankthi shumë, qoftë për oraret, për këto. Vete gjithmonë gjysmë ore para dhe i thosha në fillim kur erdhi nga Greqia, qetësohu se jemi në Shqipëri, nuk ka orare këtu.” – përfundoi ai.