Rama sërish krah Metës e Bushatit, homazhe te ‘Varrezat e Dëshmorëve’ 

Rama sërish krah Metës e Bushatit, homazhe te ‘Varrezat e Dëshmorëve’ 

414
0


Kryeministri Edi Rama është shfaqur sërish këtë mëngjes krah presidentit IIir Meta, si dhe krah ish-ministrit të Jashtëm Ditmir Bushatit.

Kreu i Shtetit, Rama dhe përfaqësuesit e qeverisë janë duke zhvilluar në këto momente homazhe te “Varrezat e Dëshmorëve”, në kuadër të 75-vjetorit të çlirimit të Shqipërisë.