Rama publikon fotot nga porti i Sarandës: Është pesëfishuar numri i kroçereve...

Rama publikon fotot nga porti i Sarandës: Është pesëfishuar numri i kroçereve me turistë

334
0

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën e sotme me publikimin e pamjeve nga porti i Sarandës.

 

Sipas  Ramës , gjatë muajve të parë të vitit është fyfishuar numri i vizitorëvë dhe pesëfishuar numri i korçerave.

60612706_10156692712936523_5423344939410915328_n.jpg

‘Mirëmëngjes, dhe me këto pamje nga porti i Sarandës ku gjatë muajve të parë të vitit është dyfishuar numri i vizitorëve dhe pesëfishuar numri i kroçerave me turistë, ju uroj një ditë të mbarë’, shkruan Rama bashkëngjitur fotove.