Rama në Himarë me një person të veçantë (Foto)

Rama në Himarë me një person të veçantë (Foto)

658
0

Edi-Rama

Edi Rama kësaj radhe i ka surprizuar pushuesit në Himarë. Ai është ulur në një nga restorantet në bregdet me djalin e tij Zahon. Të dy vetëm kanë zënë një tavolinë dhe me pjatat bosh presin ushqimin e darkës.

Një person i tretë u ka bërë një foto me shpinë, ku biondi i vogël shfaqet i përkulur para tavolinës gati për të ngrënë darkën.

Rama asnjëherë nuk e ka publikuar me fytyrë djalin e tij, por gjithmonë ka postuar foto me shpinë ose me kokë ulur. Mesa duket njerëzit që ndodheshin sot në restorant kanë patur mundësinë të shikojnë djalin e kryeministrit.