Rama me bojë: “Bobo Skëndërbeu im”/ Plas humori në rrjet

Rama me bojë: “Bobo Skëndërbeu im”/ Plas humori në rrjet

487
0

Seanca e sotme në Kuvendin e Shqipërisë është shoqëruar me tensione të forta. Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka qëlloi me bojë në drejtim të kryeministrit Rama, gjë e cila solli reagimin e menjëhershëm të kreut të Kuvendit, Gramoz Ruçi i cili kërkoi përjashtimin nga seanca të deputetit demokrat. Paloka refuzoi daljet nga salla dhe ndërkohë seanca u ndërpre, për të rifilluar sërish pas disa minutave pushim. Por, e gjithë kjo situatë nuk mund t’ju shpëtonte rrjetet të humorit. Më poshtë po sjellim disa nga memet me pikante: