Rama me antiplumb? Berisha publikon foton: Së shpejti me helmetë

Rama me antiplumb? Berisha publikon foton: Së shpejti me helmetë

461
0

Ish-kryeministri Sali Berisha ka ndarë një foto të pasardhësit të tij, Edi Rama gjatë takimit të tij të djeshëm në Roskovec.

Krahas fotos së publikuar në ‘Facebook’, Berisha vë  në dukje që Rama mbante veshur edhe një antiplumb.

Berisha

Ish-kryeministri nuk kursen edhe ironinë ndaj Ramës, ndërsa shprehet se së shpejti do të mbajë veshur edhe helmetë.

“Me antiplumb sikur te ishte ne zone lufte, se shpejti dhe me helmete. sb”, shkruan Berisha.