Qytetarët në protestë, Basha dhe Rama ia fusin gjumit në avion (FOTOT...

Qytetarët në protestë, Basha dhe Rama ia fusin gjumit në avion (FOTOT që po bëjnë xhiron e rrjetit)

426
0

Ndërsa në Tiranë protestuesit e opozitës janë ngritur në protestë, dy liderët politikë, Edi Rama e Lulzim Basha ia kanë marrë një sy gjymë në avion.

auto_raaaaa1553166532.jpg

Një foto e Ramës teksa fle përkulur në sedilje dhe një foto e Bashës gjithashtu në gjendje gjumi e me kufje të teknologjisë së fundit në vesh, po bëjnë xhiron e rrjeteve sociale.

53287729_390736981722548_7219858484345438208_n.jpg

Askush nuk di të thotë nëse fotot janë shkrepur tani por interesant është fakti që prej dy ditësh, si Rama ashtu edhe Basha nuk janë shfaqur në publik dhe shëtisin sa në një avion në tjetrin, diku nëpër Berlin.