“Qenke maskuar si qeni im”/ Iva Tiço i lë komentin epik Olti...

“Qenke maskuar si qeni im”/ Iva Tiço i lë komentin epik Olti Currit, i kthehen keq ndjekësit: Je 50-vjeçare se do të kisha …

535
0

Olti Curri ka ardhur ndryshe për Halloween, pasi ka zgjedhur të maskohet me një paruke me kaçurrela.

Festës së Halloween nuk i ka shpëtuar as blogeri Olti Curri, i cili duket se nuk ka zgjedhur të ketë maskim të frikshëm, por komik.

 

I maskuar me një paruke me kaçurrela Olti dhe si për ironi në sfond të videos, ka lënë të dëgjohet kënga e këngëtarit Sabiani, “Tullaci”.

 

Në postimin e blogerit në Instagram kanë ardhur shumë komente dhe pëlqime.

Por, komenti më pikant për maskimin e Oltit ka qenë ai  i gazetares Iva Tiço, e cila ka ngjallur dhe shumë reagime të tjera nga fansat për ‘ofendimin’ siç e quajnë ata komentin e Ivës.