Publikohet një foto që Gjyste Vulaj nuk do donte ta shihnit (Foto)

Publikohet një foto që Gjyste Vulaj nuk do donte ta shihnit (Foto)

588
0

ggg_1473245955-7796872

Gjyste Vulaj padyshim se është një femër seksi.

Por falë operacioneve duket edhe më hot, transmeton gazeta Express.

Vipat e Bllokut këtë herë kanë nxjerrë një foto të këngëtares se si ishte dhe si është para operacioneve jo të pakta në fytyrë.