Publikohet fotoja intime, këngëtari shqiptar në shtrat me një femër misterioze plot...

Publikohet fotoja intime, këngëtari shqiptar në shtrat me një femër misterioze plot tatuazhe

606
0

mozik2Mozzik duket se po kalon mjaft mirë nën shoqërinë e një femre që ka preferuar të mos ia bëjë publike fytyrën.

Ai ka bërë publike pak më parë një foto në Instgaram ku është i shtrirë në shtrat me vajzën “misterioze”. këmbët e të cilës janë mbushur me tatuazhe të mëdhenj dhe të shumtë.

Ndërkohë, një pjesë e mirë e komentuesve e ironizojnë këngëtarin duke e pyetur sesa lekë e kanë paguar vajzën për të bërë këto foto, ndërsa dikush e quan fotoshop. Nuk dihet pse ndjekësit e tij në Instagram nuk e besojnë faktin që Mozzik ndodhet me një femër seksi në krevat, por komentet janë të shumta.