Publikohet foto e Saimir Tahirit me seks bombën

Publikohet foto e Saimir Tahirit me seks bombën

611
0

Marina Fara e cila njihet për pozat provokuese në rrjetet sociale duket se nuk i ka rezistuar dot ministrit të Brendshëm. Në një aktivitet, vajza e këngëtares Eli Fara nuk e ka lënë t’i shpëtojë rasti pa shkrepur një foto krah Saimir Tahirit. Ky i fundit, e ka respektuar dëshirën e Marinës, ndoshta duke u ndikuar dhe sjellë nëpërmend shprehjen e popullit, “o korçare o hiç fare”.

image_769