‘Pse e zgjat veten me photoshop?’ Alketa Vejsiu i kthehet komentueses: Herën...

‘Pse e zgjat veten me photoshop?’ Alketa Vejsiu i kthehet komentueses: Herën tjetër…

553
0

Alketa Vejsiu është një prej moderatoreve më të dashura për publikun shqiptar. Së fundmi Alketa ka publikuar një foto mjaft të veçantë nga bregdeti e cila ka marrë shumë pëlqime dhe komente.

 

Mirëpo një koment i cili i ka tërhequr vëmendjen moderatores ishte ai i bërë nga një ndjekës që vinte në pikëpyetje gjatësinë e moderatores, duke shkruar: “S’e kuptoj pse e zgjat veten me photoshop kot, sepse të kam parë dhe live dhe s’je ndonjë 2-metroshe…as e shkurtër nuk je, por që dhe kaq sa i bën fotot jo e jo!”

 

Alketa nuk ka hezituar t’i kthejë përgjigje: Do t’i shkurtoj herës tjetër. Do dal pa këmbë fare në foto. Në jetë s’kam ç’ti bëj. I kam 172 cm nga natyra, dhe 182 me taka!