Provokon Samanta, tregon gjoksin (FOTO)

Provokon Samanta, tregon gjoksin (FOTO)

397
0

samanta-karavella1_1472670287-5846010-270x480

Këngëtarja Samanta Karavella ka publikuar një foto në SnapChat në të cilën shfaqet me seksi se kurrë më parë.

Në këtë foto këngëtarja ka ekspozuar gjoksin si dhe tualetin e saj. Karavellë dukej vërtetë mahnitëse.

Shperndaje