Prezantuesit e rinj të” Fiks Fare”: S’po zëvendësojmë njeri, ja si e...

Prezantuesit e rinj të” Fiks Fare”: S’po zëvendësojmë njeri, ja si e kemi marrëdhënien me Fiorin dhe Doktorin

641
0

Devi-e-Dori

Devis Muka dhe Dorjan Ramaliu janë dy prezantuesit e rinj të ‘Fiks Fare”.

Dyshja që sezonin e shkuar ishin pjesë ‘E Diell’ do të vijnë nga 5 shtatori në emisionin investikativ.

Një një intervistë për ‘Summer Page’ dy aktorët rrëfejnë se si fituan besimin e Filip Çakullit për t’i besuar programin e njohur. Mesa duket nuk ka armiqësi mes tyre dhe dy prezantuesëve të tjerë.
Devisi dhe Dori vijojnë të mbetën miq të Fjorit dhe Gentit.

“Miq kemi qënë, miq jemi dhe miq do të jemi, asgjë nuk ka ndryshuar.”

Me batuta dhe shumë humor djemtë tregojnë gjithashtu se do të jenë më shumë se moderatorë në këtë format, duke ardhur me plotë surpriza të reja.