PREMIERË|| Leonora sjell ‘Të kam jetë’, vazhdon të befasoj me bukurinë! (VIDEO)

PREMIERË|| Leonora sjell ‘Të kam jetë’, vazhdon të befasoj me bukurinë! (VIDEO)

480
0

leonoraaaa-640x423

Këngëtarja e mirënjohur Leonora Jakupi, sot (e shtunë), ka lansuar projektin e saj me të ri, ashtu siç edhe kishte paralajmëruar.

 Kënga mbanë titullin“Te kam jete”, videoklipi i sëcilës është realizuar gjatë verës nga Threedots dhe si çdoherë edhe në këtë klip paraqitet elegante, shkruan Magazina.al.

Ndryshe ky projekt pason “Diamant”, i cili u publikua në Gusht, dhe u mirëprit nga adhuruesit e saj. Se sa do pëlqehet kënga e re e saj mbetet të shihet.

Shperndaje