Postoi foton me të brendshme, Olti Curri i lë komentin epik këngëtares...

Postoi foton me të brendshme, Olti Curri i lë komentin epik këngëtares së famshme: Po i bën…

398
0

Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare, Dua Lipa, është një nga emrat më të njohur dhe më të ndjekur në rrjetet sociale.

 

dua 1

Me talentin e saj, ajo ka arritur që të bëjë shumë fansa, të cilët e ndjekin në çdo moment. Për të qenë me pranë fansave, Dua është mjaft aktive në “Instagram”, ku poston momente nga përditshmëria e saj.

 

dua

 

Një ditë më parë, këngëtarja ndau me ndjekësit e saj një foto nga tualeti. Ajo shfaqej me të brendshme përpara pasqyrës.

 

dua olti

 

Poza e saj ka marrë me miliona pëlqime dhe me mijëra komente. Vëmendjen e merr komenti i Olti Currit, i cili me humor i shkruan: “Po i bën reklamë vathëve”.