“Po ky i marumi!” Erion Veliaj bën komentin epik për foton me...

“Po ky i marumi!” Erion Veliaj bën komentin epik për foton me Ajolën dhe s’duhet humbur

595
0

Kreu i Bashkisë së Tiranës sapo na vërtetori teorinë se jo gjithnjë të pëlqen vetja në një foto.

Në një foto të fundit ku ka pozuar krah bashkëshortes së tij, Ajola, Erion Veliaj ka bërë një koment vërtet epik.

Sigurisht që nuk mund të mungonte një kompliment për bashkëshorten, së cilës i drejtohet me fjalor djaloshar “kjo goca”:

“Shumë yll kjo goca po ky i marumi kush o?”, shkruan Veliaj.

Për të gjithë ju që nuk e dini, fotoja është shkrepur gjatë Ballos Vieneze në Tiranë, të mbajtur pak ditë më parë.