Po ju ku rënditeni?Nga 0 tek 10, ja sa tradhton në bazë...

Po ju ku rënditeni?Nga 0 tek 10, ja sa tradhton në bazë të shenjës së horoskopit

1055
0

Dashi

Nuk është kjo shenja më tradhtare! Ndonjëherë e tepron me komplimentat ndaj të tjerave, por kjo ndodh vetëm sepse i pëlqen të flirtojë. Në fund ama, nuk ndodh asgjë.

Demi

 

Mos i beso një Demi që kërkon të bëhet i mirë duke të përkëdhelur me dhurata. Kjo tregon se po fsheh diçka! (8)

 

Binjakët

 

Është shenjë gënjeshtare dhe nuk mendon për pasojat, ndaj kini kujdes se tradhton shpesh dhe me dëshirë të plotë. (10)

 

Gaforrja

 

Gaforrja mund të tradhtojë vetëm nëse dashurohet me dikë tjetër (5)

 

Luani

 

Nëse tradhton, e bën sepse është i zemëruar. Mos e bëj të ndihet i tillë sepse do të të bëjë të vuash. (5)

 

Virgjëresha

 

Ka sens praktik dhe mendon gjithmonë për pasojat e veprimeve. Është dembel prandaj edhe qëndron larg tradhtive. (3)

 

Peshorja

 

Tradhtia e Peshores shfaqet pothuajse gjithmonë si formë testimi ndaj partnerit, por asnjëherë nuk kalon në veprime konkrete. (4)

 

Akrepi

 

Rrëmbehet nga pasionet e reja vetëm për arsyen se jeta e përditshme e mërzit. Mund të tradhtojë kur e pushton dëshira. Nga 0 në 10.

 

Shigjetari

 

E mërzit përditshmëria. Shigjetari mund të shkojë në krevat me dikë që nuk e njeh dhe të nesërmen është në gjendje të harrojë gjithçka. (9)

 

Bricjapi

 

Nëse është i dashuruar nuk tradhton kurrë! (3)

 

Ujori

 

Lëre në lirinë e tij dhe gjithçka do të shkojë mirë. Nëse nuk e bën, do ta prishë marrëdhënien prej ndjesisë së mbytjes. (6)

 

Peshqit

 

E vret mendjen gjatë përpara se të tradhtojë. Nëse të tradhton, më pas pendohet shumë. (3)