Pilotja seksi me 130 mijë ndjekës në “Instagram” (FOTO)

Pilotja seksi me 130 mijë ndjekës në “Instagram” (FOTO)

983
0

Një 32-vjeçare nga Suedia ka arritur që të ketë më shumë se 130 mijë ndjekës në “Instagram”, pasi postoi foto seksi në rrjetin social.

Ajo është Maria Pettersson dhe është një pilote mjaft e zonja.

Suedezja punon për kompaninë ajrore “Ryaniair” dhe është një nga vajzat që ka spikatur më së shumti në këtë profesion. Shpeshherë ajo ndan me fansat e saj, foto nga jeta e saj profesionale dhe ajo private.

Ajo nisi të bënte “selfie” dhe t’i publikonte ata në “Instagram” pasi donte që familja dhe miqtë e saj të shihnin se si ajo jetonte.

Por me kalimin e kohës nuk ishin vetëm familjarët ato që shihnin fotot e saj, pasi aktualisht 32-vjeçarja që jeton në Siçili të Italisë, menaxhon më shumë se 130 000 ndjekës./shekulli