Pika e dobët e Elvanës

Pika e dobët e Elvanës

494
0

screenshot-3_1470489662-4449100

Këngëtarja shqiptare Elvana Gjata n aka zbuluar pikën e saj të dobët.

Dhe s’kishte sit ë ndodhte ndryshe. Si çdo vajzë, edhe për yllin e popit shqiptar, babai është pika e dobët.

Ai ka festuar ditëlindjen dhe Elvana e ka uruar babanë e saj edhe në rrjetet sociale.

“Pika e dobët. Gëzuar ditëlindjen komandant”, shkruan këngëtarja përkrah fotos së të atit në Instagram.

elvana_1470489592-5928844

Shperndaje